Klimatyzacja

W naszej ofercie

Instalacje klimatyzacji

Wykonujemy montaże klimatyzacji, które możemy podzielić na trzy etapy.

Pierwszy to montaż instalacji (wkuwanej w ściany lub podłogi) pod urządzenia klimatyzacyjne. Najczęściej stosowany w nowym budownictwie (stan deweloperski) lub podczas remontów generalnych. Cechuje go największa uniwersalność w doborze miejsca dla jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej klimatyzacji.

Drugi, montaż jednostek klimatyzacyjnych na wcześniej przygotowanej instalacji w pierwszym etapie. Urządzenia montujemy po wykończeniu mieszkania, co eliminuje jego potencjalne uszkodzenie przez ekipy remontowe.

Trzeci montaż na gotowo, bez wkuwania przy użyciu korytek lub listew maskujących instalację. Najczęściej odbywa się w ciągu jednego dnia

Urządzenia klimatyzacjne

Oferujemy sprawdzone rozwiązania renomowanych producentów.

Urządzenia klimatyzacyjne możemy podzielić na kategorie.

Do mieszkania split, multisplit. Czyli jednostki naścienne, kasety jednokierunkowe podsufitowe, konsole przypodłogowe.

Do domów split multisplit, systemy mini vrf. Czyli jednostki naścienne, kasety jednokierunkowe, konsole przypodłogowe, jednostki kanałowe z rozprowadzeniem powietrza do poszczególnych pomieszczeń.

Do biur i budynków użyteczności publicznej split, multisplit mini vrf, vrf/vrv. Czyli jednostki naścienne, kasety jednokierunkowe, konsole przypodłogowe, konsole przysufitowe, jednostki kasetonowe, jednostki kanałowe z rozprowadzeniem powietrza.

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.